Ploty, brány

Ploty ohraničí a ochrání váš pozemek před nevítanými hosty a brány vytvoří přirozený a pohodlný vstup na váš pozemek. Pro vaši zahradu zajistíme oplocení i bránu tak, aby vše bylo v harmonii se zahradou, domem a okolím.

Pletivové ploty

Dodáváme a instalujeme všechny druhy pletivových plotů. Zejména klasické pletivo poplastované v zelené barvě. Pletivové ploty lze zbudovat v různých výškách od 1 m. K pletivovým plotům můžeme dodat také zahradní vrátka či vjezdovou bránu s pletivovou výplní. Lze také dodat pletivo i sloupky v jiné barvě, než je obvyklá zelená.

Kromě pletivových plotů montujeme i ploty z montované z plotového panelu, např. Nylofor 3D. Plotový panel i sloupky mohou být v úpravě pozinkované nebo pozinkované s poplastováním. Také k plotům z plotového panelu lze dodat vrátka či bránu.

Zděné ploty

Zděné ploty stavíme nejčastěji ze zdícího bloku (systém KB blok). Ploty mohou být v různých barevných provedeních, s několika druhy stříšky, a s plotovými výplněmi dřevěnými, plastovými i kovovými v různých variantách zpracování.

V rámci plotu můžeme dodat také vstupní branku a vjezdovou bránu křídlovou či pojezdovou samonosnou i na kolejnici. Součástí plotu může být i vestavěná schránka na dopisy, stání pro popelnici ad.

Máte zájem o plot či bránu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS