Gabiony, kameny

Realizujeme gabionové konstrukce a stěny, jež jsou tvořeny ze svařovaných ocelových sítí a antikorozní úpravou.

Gabiony

Opěrné zdi z gabionů se využívají především pro svou pružnost, odolnost a vysokou odvodňovací kapacitu. Pokud o ni máte zájem, stačí nám napsat přes kontaktní formulář. Instalace gabionů nemá příliš velké technologické nároky, proto jsou gabiony ideálním řešením i v poměrně náročných podmínkách.

Gabiony jsou také jedinečným způsobem pro

  • zabezpečení svahu
  • ochranu před erozí
  • dekoraci za volně stojící zídky

Prohlédněte si fotogalerii realizovaných gabionů a kamenů v zahradě a najděte inspiraci i pro vaši zahradu. S kompletní realizací zahrady vám rádi pomůžeme.

Při rekonstrukci zahrady v prudkém svahu na okraji Prokopského údolí jsme mimo jiné také použili gabiony, na které volně navazuje skalková partie.

Kameny v zahradě

Kameny neodmyslitelně patří k jezírkům. Ale i solitérní kameny ve výsadbách jsou působivým dekorativním prvkem, který by neměl chybět v žádné zahradě. Chcete mít tento dekorační prvek ve své zahradě i vy? Stačí, když nám napíšete přes kontaktní formulář a za pár dní se můžete pochlubit exkluzivním zahradním prvkem.

Disponujeme technikou, díky které vám do zahrady zakomponuejeme nejen menší kameny, ale i velké kamenné solitery.

Kámen svou fyzickou i optickou hmotou a vnitřní energií dodá zahradě vítaný kontrast s živou vegetací a umocní dojem ze zahrady. Pokud nevíte, kam jej nejlépe umístit, obraťte se na naše zahradní architekty.

Solitérní kameny jsme použili při realizaci zahrady v Průhodnicích. Výsledek byl dokonalý!

Máte zájem o gabiony a kameny v zahradě? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS