Cestičky, dlažby

Zpevněné plochy jsou zpravidla součástí každé zahrady a mohou být zpracovány z různých materiálů. Vždy záleží především na účelu plochy, jejím budoucím využití a na zapadnutí do celkové koncepce zahrady, domu a jeho okolí.

Zámková dlažba

Realizujeme pokládku zámkové dlažby všech druhů, pro všechny typy ploch a určení. Na plochy pojezdové i pochozí, vjezdy a stání pro auta, chodníky, terasy, zahradní sezení apod. Od základních tvarů, standardních barev a povrchů až po speciální barevné mixy a speciální povrchy hrubozrnné, jemně vymývané či otloukané s patinou.

Na pochozní plochy je možné také zvolit pokládku velkoformátové dlažby. A to nejen z klasické vymývané betonové dlaždice, ale i z nových materiálů dlaždice s moderním povrchem jemně vymývaným, tryskaným, či broušeným. Velkoformátová dlažba je vhodná zejména na cesty a chodníky, terasy či zahradní sezení, nebo pro plochy kolem bazénů apod.

Kamenná dlažba

Dlažba ze štípaného přírodního kamene je velmi zajímavou alternativou k dlažbám z prefabrikovaných materiálů. Kamená dlažba je vhodná zejména ke kamenným zídkám, do altánů a zahradních sezení. Hodí se ale i do vjezdů a stání pro auta či chodníky, které mohou přecházet v šlapáky v trávníku či výsadbě.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS