Okrasné zahrady

Okrasná zahrada

Pokud chcete mít originální zahradu široko daleko, do které se budete rádi vracet vy i vaše návštěvy, obraťte se na nás. Navrhneme vám plán okrasné zahrady, který také zrealizujeme.

Okrasnou zahradu navrhujeme v souladu s vašimi požadavky na jednotlivé prvky zahradní architektury a rostliny (samozřejmě v souladu s naším podnebím). Zakomponujeme altány, dětské prolézačky, sochy a podobně. Vše rozdělíme tak, aby to bylo účelné, ale i estetické.

Součástí okrasné zahrady může být i zahradní jezírko, které vaši zahradu oživí a zkrášlí. Jezírko může být pojato jako okrasné nebo také jako koupací, které je alternativou bazénu. Dalším důležitým prvkem, na který je třeba myslet, je zavlažovací systém, který, když je správně navržený, dodá trávníku, rostlinám i záhonům správnou závlahovou dávku.

Proč zvolit okrasnou zahradu

  • vytvoří příjemnou atmosféru
  • budete se mít na co dívat
  • proč se nepochlubit se něčím hezkým

Jestli nechcete okrasnou zahradu, protože by s ní byla práce, tak věřte, že vám ji navrhneme tak, aby byla téměř bez práce. Navíc v případě potřeby zajistíme kompletní údržbu.

Máte zájem o okrasnou zahradu? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS