Zakládání a údržba trávníků

Zakládání trávníků

Zakládání trávníku nesmíte podcenit ani nijak ošidit. Nekvalitně založený trávník se bude do dobré kondice dostávat těžko a dlouho, i když bude jeho majitel investovat do následné údržby mnoho času a prostředků.

Pro trávník je především nezbytné připravit kvalitní podklad. Při zakládání trávníku vždy posoudíme kvalitu stávajícího terénuzeminy na pozemku. Obvykle provedeme důkladnou kultivaci terénu, odstranění drnů a kamenů, ohumusování plochy nebo rozprostření vrstvy trávníkového substrátu.

Údržba trávníků

Druhou podmínkou dlouhodobě krásného trávníku je jeho pravidelná údržba. Trávník je třeba pravidelně zavlažovat a pravidelně sekat. Několikrát za sezónu je dobré trávník odplevelovat a přihnojovat, případně provést prořezání (vertikutaci) či provzdušnění (aerifikaci). Naše firma vám může nabídnout veškeré služby v údržbě trávníků a zeleně.

Komplexní údržbu trávníků zajišťujeme nejen v rámci údržby soukromých zahrad, ale i jako samostatnou údržbu velkých travnatých ploch. V rámci údržby travnatých ploch provádíme veškeré potřebné práce a úkony - pravidelná seč s odvozem posekané travní hmoty, prořezání (vertikutaci), provzdušnění (aerifikaci), pískování, odplevelení, přihnojení, likvidaci mechů, dosetí ad.

Máte zájem o založení či údržbu trávníku? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS