Kdo je GREEN PROJECT?

Společnost GREEN PROJECT je předním dodavatelem služeb v oblasti zahradní architektury a péče o zeleň. V oblasti zahradní architektury působí od roku 2003. Od svého založení se naše firma stále rozrůstá a kontinuálně rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb.

Naší vizí do budoucna je pak pokračování v tomto rozvoji, sledování nejnovějších technologií a poznatků z oboru, zdokonalování poskytovaných služeb a rozšiřování počtu svých spokojených zákazníků.

Naší hlavní činností je navrhování zahrad soukromých domů a následná realizace celého projektu; nejen vysazování rostlinzaložení trávníku, ale i související stavební činnosti, jako jsou například zídky, ploty, zpevněné plochy a samozřejmě i další prvky jako jezírka, zahradní sezení či automatické zavlažování. Našim cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby; tedy postarat se o zpracování celého okolí jeho domu s vyřešením všech technologických i vizuálních detailů.

Dále provádíme veškeré služby v oblasti jednorázové i pravidelné údržby zeleně, jak na soukromých zahradách tak i v komerčních areálech a ve veřejném prostoru. Zejména pro firmy poskytujeme také údržbu interiérové zeleně. Pro komerční areály provádíme také zimní údržbu zpevněných ploch. V neposlední řadě je v okruhu našich služeb i navrhování a realizace sadových úprav pro veřejné prostory a komerční areály.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS